Title Image

Služby

Na Veverce nabízíme široké možnosti zpracování ovoce a zeleniny. Veliký důraz klademe na čistotu celého procesu a kvalitu vstupních surovin. Snažíme se, aby to co děláme, zvyšovalo kvalitu našich produktů. Vše začíná u výběru vyzrálého, čistého ovoce. S jakým ovocem pracujeme se můžete sami přesvědčit. Nemáte-li dostatek vlastního ovoce, můžete si je u nás zakoupit.

Ovoce a zeleninu sušíme, nebo moštujeme 100%-ně přírodní šťávy bez přidaných konzervantů, cukrů a barviv. Jako další produkt, když ovocné šťávy v kontrolovaném prostředí rozkvasíme, vznikají ovocné cidery. Co se nevypije, kvasí dál a za pár týdnů je připraveno na destilaci. Po celou dobu výrobního procesu přísně dodržujeme stanovená pravidla, abychom po vypálení v naší pálenici získali prémiový destilát, který je jemný, má charakteristickou chuť po ovoci ze kterého vznikl a na kterém si rádi pochutnáte.

Přivezte k nám Vaše krásně vyzrálé ovoce, my použijeme naše moderní technologie, pokrokové postupy, nadstandardní péči a srdíčko, abychom pro Vás vyrobili ty nejlepší dobroty.  

K našemu podnikání přistupujeme ekologicky. Maximálně využíváme veškeré suroviny vzniklé při moštování. Výlisky mícháme ze senem a lisujeme krmné granule. Ze slámy pak lisujeme peletky na stlaní a z dřevěných pilin peletky na topení. Odpadní teplo vzniklé při pálení, potom zužitkujeme při sušení ovoce předehřívání kvasů anebo při vytápění.

V neposlední řadě se věnujeme i vzdělávání. Založili jsme firemní Akademii, ve které pořádáme semináře, kde navzájem sdílíme svoje zkušenosti. Spolupracujeme s odborníky z oboru, kteří nám pomáhají zodpovědět naše otázky.