Title Image

Služby

Pěstitelská pálenice, kde kvalita destilátu je vždy na prvním místě.  Profesionální tří patrová kolona s deflegmátorem a měděným katalyzátorem umožňuje vyrobit ten nejjemnější destilát.  

Prémiová služba – zpracování a vedení kvasu, která probíhá za přísně kontrolovaných podmínek v našich kvasných sklepích.  Přijmeme pouze kvalitní a vyzrálé ovoce, zpracujeme ho, kvasný proces založíme, regulujeme, v nejvhodnější době ukončíme a okamžitě destilujeme. Tato služba zajišťuje komplexní péči o kvas a už dopředu rezervovaný termín v pálenici! Odměnou Vám bude vynikající destilát vyvážené chuti s charakteristickým aroma, jehož konzumace se stane opravdovým zážitkem.  🙂

Moštárna s nejmodernější technologií pásového lisu, pasterizačního zařízení a sušící linky. Celoroční výroba vlastních moštů, sezónní moštování pro veřejnost a profesionální příprava ovoce pro kvas.

Pro výrobu našich moštů používáme výhradně ovoce od českých farmářů. Čerstvé si ho u nás můžete nakoupit a přesvědčit se o jeho kvalitě.

V neposlední řadě se věnujeme vzdělávání. Založili jsme Firemní Akademii. Pořádáme semináře, kde navzájem sdílíme svoje zkušenosti. Spolupracujeme s odborníky z oboru, jako je Chemicko-technologická fakulta Pardubice, Mendelova universita Lednice a další, kteří nám pomáhají zodpovědět naše otázky.